Ročenka ELEKTRO 2008

Interdrought2020.com Ročenka ELEKTRO 2008 Image
Ročenka ELEKTRO 2008 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Ročenka ELEKTRO 2008 na interdrought2020.com
V Ročence Elektro 2008 čtenář najde adresy úřadů, institucí a odborných škol, aktuální informace o elektrotechnických normách, pojednání o elektroinstalacích na stavbách a demolicích a ve venkovních zábavních zařízeních (lunaparky apod.), přehled zásad ochrany staveb před bleskem. Další kapitoly obsahují např. metody a přístroje pro měření teplot v průmyslu, moderní trendy v elektroinstalacích a v řízení provozu budov, přehledový článek o jaderné energetice, vrací se i k otázkám sběru a recyklace elektrických zařízení. Ročenka je určena technikům, konstruktérům, projektantům, elektromontérům, pracovníkům údržby, revizním technikům, pracovníkům obchodnětechnických služeb a všem zájemcům o aktuální informace z oblasti elektrotechniky.

NÁZEV SOUBORU: Ročenka ELEKTRO 2008.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788086534138

VELIKOST SOUBORU: 6,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ročenka ELEKTRO 2018 Vydavatelství odborných časopisů společnost FCC Public vydala tradiční kapesní ročenku. Co vše v tomto vydání objevíme? Vydavatel uvádí, že ročenka je zdroj poučení, informace pro využití v praxi i zajímavou četbu pro chvilky volného času a ti, kteří si chtějí zachovat přehled o dění v oboru.

V Ročence Elektro 2008 čtenář najde adresy úřadů, institucí a odborných škol, aktuální informace o elektrotechnických normách, pojednání o elektroinstalacích na stavbách a demolicích a ve venkovních zábavních zařízeních (lunaparky apod.), přehled zásad ochrany staveb před bleskem.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY