Hraničářův učeň (Kniha pátá)

Interdrought2020.com Hraničářův učeň (Kniha pátá) Image
Trávit čas knihou Hraničářův učeň (Kniha pátá)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hraničářův učeň (Kniha pátá) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Skandijský oberjarl Erak podnikne nájezd na pobřeží pouštní země Aridy, přitom je však prozrazen, zajat a uvězněn. Jeho zástupce Svengal se proto vypraví do Araluenu a požádá o pomoc. Halt a Will se nabídnou, že se vypraví se Svengalem do Aridy a přivezou výkupné, jenže má-li být jejich cesta úspěšná a Erak osvobozen, potřebují mít s sebou osobu z královského rodu. Princezna Kassandra - nebo Evanlyn, jak ji zná Will - tedy přemluví svého otce, aby jí dovolil odplout na jih. K výpravě se ještě připojí Horác a Gilan, aby byla dostatečně zajištěna princeznina ochrana. Ale dostane se naše šestice statečných přes poušť, kterou obývají znesvářené kmeny a kde na každém kroku hrozí neznámá nebezpečí, k Erakovi včas?

NÁZEV SOUBORU: Hraničářův učeň (Kniha pátá).pdf

AUTOR: John Flanagan

ISBN: 9788025231142

VELIKOST SOUBORU: 10,97 MB

STÁHNOUT ČÍST

Skandijský oberjarl Erak je zajat v pouštní zemi Aridě. Erakův zástupce Svengal se obrátí o pomoc do Araluenu a Halt s Willem se nabídnou, že vyplují se Svengalem do Aridy a Eraka vykoupí. Má-li však být jejich cesta úspěšná, potřebují s sebou mít osobu z královského rodu. Tou je princezna Kasandra - nebo Evanlyn, jak ji zná Will.

Kupte knihu Hraničářův učeň První roky (John Flanagan) s 17 % zľavou za 9.89 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY