Čest obchodníka

Interdrought2020.com Čest obchodníka Image
Hledáte knihu Čest obchodníka? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Blair Singer? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Autor bestsellerů Blair Singer se po odhalení tajemství prodejních úspěchů v knize Nestaňte se uštvaným obchodníkem zaměřuje na to, jak získat skvěle fungující tým. Kniha Čest obchodníka je nepostradatelnou pomůckou pro každého, kdo chce dosáhnout úspěchů nejen v byznysu, ale také v rodině a v partnerství. Blair Singer nabízí jednoduchý návod pro náš vlastní kodex cti, který nám pomůže překonat všechny obtížné situace a vyjít z nich silnější.

NÁZEV SOUBORU: Čest obchodníka.pdf

AUTOR: Blair Singer

ISBN: 9788073493721

VELIKOST SOUBORU: 9,36 MB

STÁHNOUT ČÍST

Blair Singer se po odhalení tajemství prodejních úspěchů v knize Nestaňte se uštvaným obchodníkem zaměřuje na to, jak získat skvěle fungující tým. Kniha Čest obchodníka je nepostradatelnou pomůckou pro každého, kdo chce dosáhnout úspěchů nejen v byznysu, ale také v rodině a v partnerství.

Kniha Čest obchodníka je nepostradatelnou pomůckou pro každého, kdo chce dosáhnout úspěchů nejen v byznysu, ale také v rodině a v partnerství. Blair Singer nabízí jednoduchý návod pro náš vlastní kodex cti, který nám pomůže překonat všechny obtížné situace a vyjít z nich silnější.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY