Hrebienok

Interdrought2020.com Hrebienok Image
Trávit čas knihou Hrebienok! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hrebienok a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pozývame vás do mestečka Vláskovo. Práve sa tu chystá Sponkový ples. Zoznámite sa so zvedavým Hrebienkom, s nebojácnou kefôčkou Zuzôčkou či so sponkami Sofiou, Selenou a Sirénou. No Vláskovo ukrýva aj jedno tamné tajomstvo, ktorého sa boja všetci obyvatelia mestečka. Naši hrdinovia Hrebienok a Zuzôčka sa náhodou dostanú priamo na miesto činu a strašidelnú záhadu sa pokúsia vyriešiť. Či sa im to podarí? Nebojte sa, deti, aj táto rozprávka má šťastný koniec... Kniha je určená pre začínajúcich čitateľov, ktorým ilustrácie začlenené do textu pomôžu čítať s porozumením.Ilustrovala: Zuzana Jakubíková

NÁZEV SOUBORU: Hrebienok.pdf

AUTOR: Barbora Rakovská

ISBN: 9788055143026

VELIKOST SOUBORU: 8,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Cez Hrebienok vedie od dolnej stanice lanovky červeno značený bezbariérový turistický chodník, vhodný pre ľudí so zníženou mobilitou a imobilných. Má dĺžku 4,2 km, končí pri Rainerovej chate a jeho povrch tvorí zhutnený štrk. Vzhľadom na značné prevýšenie sa vozíčkarom odporúča sprievod.

Hrebienok Resort Hotel se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Lomnického štítu, a nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, bar a společný lounge. Na místě je k dispozici nepřetržitě otevřená recepce, pokojová služba a ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY