Vaříme slané i sladké

Interdrought2020.com Vaříme slané i sladké Image
Trávit čas knihou Vaříme slané i sladké! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vaříme slané i sladké a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Univerzální kuchařská kniha s recepty pro dny všední i sváteční, s regionálními pochoutkami i mezinárodními specialitami. Hlavní součástí mnoha postupů jsou základní recepty. Ať jde o vaření, dušení, pečení, smažení nebo přípravu moučníků či dortů – kdo ovládá základní způsoby přípravy, pro toho se vaření může stát skutečným požitkem. Začátečníci i profesionálové si mohou recepty vychutnat krok za krokem, protože návody ponechávají dostatek prostoru pro kreativní vaření. Navíc se naučíte naplánovat si celé menu nebo podávat nápoje vhodné k pokrmům.

NÁZEV SOUBORU: Vaříme slané i sladké.pdf

AUTOR: Hedwig Maria Stuber

ISBN: 9788024928142

VELIKOST SOUBORU: 1,59 MB

STÁHNOUT ČÍST

0 hodnocení Vaříme slané i sladké 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Univerzální kuchařská kniha s recepty pro dny všední i sváteční, s regionálními pochoutkami i mezinárodními specialitami. Hlavní součástí mnoha postupů jsou základní recepty.

001-003 Varime_Sestava 1 6/22/15 11:46 AM Stránka 3. Vaříme. slané i sladké HEDWIG MARIA STUBEROVÁ. Základní způsoby přípravy - vaření, dušení, pečení, smažení

SOUVISEJÍCÍ KNIHY