Chémia smrti

Interdrought2020.com Chémia smrti Image
Trávit čas knihou Chémia smrti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Chémia smrti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Za odľahlou dedinou Manham v Norfolku sa nájde znetvorená mŕtvola Sally Palmerovej. Doktora Huntera sa udalosť dotkne nielen preto, že mladú ženu osobne poznal - bývalý londýnsky súdny antropológ sa už tri roky snaží zabudnúť na tragickú smrť svojich blízkych práve na vidieku. A tak vo chvíli, keď ho polícia požiada, aby jej pomohol vypátrať vraha, najprv odmietne, aby v sebe neoživil spomienky na bolestnú minulosť.V Manhame sa nájdu aj ďalšie znetvorené telá ľudí i zvierat. Dovtedy pokojnú dedinu ovládne nevraživosť, strach a panika. Tieň podozrenia padne aj na Davida Huntera. On jediný má však znalosti, aby brutálneho vraha zastavil...

NÁZEV SOUBORU: Chémia smrti.pdf

AUTOR: Simon Beckett

ISBN: 9788055118246

VELIKOST SOUBORU: 7,12 MB

STÁHNOUT ČÍST

Netradiční romance Beneka a Leny, mladé dvojice balancující na hranici života a smrti, která se navzdory přírodním zákonům rozhodne počít potomka. Rozverně vyprávěný smutný příběh o hledání identity, nalézání lásky a o boji se smrtelnou nemocí, který lze těžko vyhrát.

Príklady ústnej sústrasti o smrti. Smútok slová by nemali obsahovať falošné alebo patetické. Hovoríte, že podporujú druhú osobu v ťažkom momente, a nie vyjadriť svoje vlastné pocity. Ak naozaj nemáte čo povedať, obmedzte sa na lakonické frázy. Je potrebné vziať do úvahy relatívnu pozíciu smútiaceho so zosnulým.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY