Jak psát bez chyb

Interdrought2020.com Jak psát bez chyb Image
Trávit čas knihou Jak psát bez chyb! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jak psát bez chyb a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Obsahem je výkladová část, texty na procvičení a upevnění jazykových návyků, klíč a diktáty. Cílem příručky je umožnit žákům, studentům, ale i nejširší veřejnosti zdokonalit se ve správných pravopisných návycích, a to formou, která je nebude časově zatěžovat. Jsou zde jevy, se kterými se běžný uživatel denně setkává, ať už na pracovišti, ve společenském styku či ve škole. Uživatel získá potřebnou jistotu při správné formulaci ústního a zejména písemného projevu. Publikace je vytvořena na základě nejnovějších jazykových trendů a jednotlivé jevy jsou důsledně ověřeny v jazykovědných publikacích. Zaměřuje se na pravopisné jevy i morfologický pravopis, kde se často chybuje (autoři zde zúročují své více než pětatřicetileté zkušenosti z profese učitele českého jazyka a literatury na střední škole), a objasňuje jevy, kterým se běžné pravopisné příručky obvykle vyhýbají.

NÁZEV SOUBORU: Jak psát bez chyb.pdf

AUTOR: František Kalandra

ISBN: 9788072047338

VELIKOST SOUBORU: 6,94 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jak psát bez chyb aneb I pravopis se dá naučit Autor: Kalandra, František a Straková, Helena Nakladatel: CERM EAN: 9788072047338 ISBN: 978-80-7204-733-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 214 stran, česky Rozměry: 17,5 × 25 cm Rok vydání: 2011

Všechny informace o produktu Kniha Jak psát bez chyb aneb I pravopis se dá naučit - František Kalandra,Helena Straková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak psát bez chyb aneb I pravopis se dá naučit - František Kalandra,Helena Straková.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY