Reportáž, psaná na oprátce

Interdrought2020.com Reportáž, psaná na oprátce Image
Trávit čas knihou Reportáž, psaná na oprátce! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Reportáž, psaná na oprátce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
První vydání faksimile všech 167 rukopisných vězeňských motáků, doprovázené úplným vydáním textu rukopisu. Publikaci doplňuje více než 70 fotografií, reprodukcí dobových kreseb Fučíkových spoluvězňů a dalších originálních dokumentů, včetně osobních dopisů Jana Wericha, Maxe Švabinského i kompletního znaleckého posudku Kriminalistického ústavu. Po 38 neúplných vydáních je to od roku 1995 teprve 2. úplné české vydání Fučíkova textu (40. české vydání), výjimečné tím, že vydaný text mohou čtenáři poprvé porovnat s Fučíkovým autografem.

NÁZEV SOUBORU: Reportáž, psaná na oprátce.pdf

AUTOR: Julius Fučík

ISBN: 4031500378

VELIKOST SOUBORU: 1,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Reportáž, psaná na oprátce Reedice prvního úplného, kritického a komentovaného vydání knihy Julia Fučíka, díla historika Františka Janáčka, který ve svých komentářích zhodnotil své mnohaleté podrobné studium českého domácího odboje za druhé světové války.

Reportáž psaná na oprátce (v originále, který však až do 90. let nebyl nikdy respektován: Reportáž, psaná na oprátce) byly dopisy Julia Fučíka sestavené z motáků, které psal od přelomu března a dubna 1943 z vězení v Praze na Pankráci

SOUVISEJÍCÍ KNIHY