Nový hrabě Monte Christo

Interdrought2020.com Nový hrabě Monte Christo Image
Trávit čas knihou Nový hrabě Monte Christo! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nový hrabě Monte Christo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ve svém nejrozsáhlejším a nejbarvitějším románu vyjádřil Jules Verne poctu a lásku svému učiteli a vzoru Alexandru Dumasovi, který jako první zpracoval téma zrady a následné pomsty. Žák šel o krok dál. Už ne pouhá pomsta, ale spravedlnost, to je cíl doktora Antekirta a jeho přátel. Strhující popis útěku z vězení, detektivní pátrání v přístavech Středozemního moře, divy fantastické techniky spojené s magií hypnózy, to vše přitahuje cele generace čtenářů na celém světě. Moderní převyprávění a množství ilustrací Zdeňka Buriana nečekaně zpřístupňuje tento román současnému čtenáři, který se jistě rád nechá vtáhnout do prudkého děje a spolu s hrdiny se vydá po stopě zrádců, aby je dopadl dřív, než spáchají další hanebné činy.

NÁZEV SOUBORU: Nový hrabě Monte Christo.pdf

AUTOR: Ondřej Neff

ISBN: 9788000021690

VELIKOST SOUBORU: 2,93 MB

STÁHNOUT ČÍST

Koupit Koupit eknihu. Nový hrabě Monte Christo. Dobrodružný román o osudech maďarského revolucionáře, který unikne smrti a za svůj životní cíl pokládá povinnost pomstít své druhy.

Inzerát Nový hrabě Monte Christo - Jules Verne (1941) v okrese Klatovy, cena 799Kč, od prodejce.m na Sbazar.cz. Popis: přebal je poškozený viz foto, kniha je v zachovalém stavu, poštovné 63 kč doporučená zásilka a platba předem na účet. a poškozený hřbet v horní části

SOUVISEJÍCÍ KNIHY