Otka

Interdrought2020.com Otka Image
Trávit čas knihou Otka! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Otka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Sedmnáctiletá Bianca Piperová je cynická a loajální a zdaleka si nemyslí, že je mezi svými kamarádkami ta nejkrásnější. Je taky moc chytrá na to, aby skočila na lep sladkým řečičkám školního hezouna Wesleyho Rushe. Bianca ho vlastně nenávidí. A když jí dá tu nepěknou přezdívku, vychrstne mu colu přímo do obličeje.Ale doma to teď nestojí za nic a Bianca touží po rozptýlení. Což dopadne tak, že Wesleyho políbí. A co hůř, líbí se jí to! Při pokusu se z toho nějak vykroutit se z ní a jejího úhlavního nepřítele stanou „kamarádi s výhodami“. Což se samozřejmě brutálně nevydaří. Wesley neumí moc naslouchat a jeho život taky stojí za starou belu. A Bianca si s hrůzou uvědomí, že do kluka, kterého nenáviděla, začíná být trochu zamilovaná.

NÁZEV SOUBORU: Otka.pdf

AUTOR: Kody Keplinger

ISBN: 9788075440020

VELIKOST SOUBORU: 10,48 MB

STÁHNOUT ČÍST

Otka je nástroj pro čištění zemědělského nářadí (pluhu, plečky, kultivátoru, bran, secího stroje atd.) Podle druhu nářadí může mít různý tvar - bodce, škrabky, zahnuté škrabky, háku ap. Historie. Tyto nástroje jsou známy z archeologických nálezů ze ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY