Angličtina do kapsy

Interdrought2020.com Angličtina do kapsy Image
Angličtina do kapsy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Angličtina do kapsy na interdrought2020.com
Vezměte si slovník do kapsy! Naučte se 777 nových slovíček a posuňte se v angličtině na vyšší úroveň. V sadě slovíček pro pokročilé najdete výrazy, které se vám budou hodit v běžném osobním i pracovním životě. Při cestování, návštěvě koncertu či divadla, na úřadě, při opravě auta a v mnoha dalších situacích. Na jedné straně kartičky je slovo v angličtině, na druhé v češtině. Správnou výslovnost se naučíte podle přiloženého CD. Kartičky díky perforaci snadno oddělíte, součástí kompletu je i praktická krabička. Sestavte si vlastní sadu a učte se, kdykoli budete mít příležitost – cestou do školy, do zaměstnání, při čekání na přátele nebo při jízdě autem.

NÁZEV SOUBORU: Angličtina do kapsy.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025327081

VELIKOST SOUBORU: 2,74 MB

STÁHNOUT ČÍST

Angličtina do kapsy (777 výrazů na kartičkách) od FRAGMENT v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

Kupte knihu Angličtina do kapsy (nemá autora) s 24 % slevou za 172 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY