Návrat k jaru

Interdrought2020.com Návrat k jaru Image
Trávit čas knihou Návrat k jaru! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Návrat k jaru a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Praktická príručka s množstvom ilustrácií odhaľuje doteraz prísne utajovanú prastarú čínsku metódu, ktorá veľmi účinne pôsobí na zvyšovanie vitality, pohody a zdravia. Patria k nej aj dychové cvičenia a pohybová terapia známa ako čchi-kung, no na rozdiel od nej si tieto cvičenia možno osvojiť za niekoľko hodín. Tajomstvom úspechu je úplná koncentrácia a starostivé prevedenie každého pohybu.

NÁZEV SOUBORU: Návrat k jaru.pdf

AUTOR: Monnica Hackl

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 9,16 MB

STÁHNOUT ČÍST

Přes knihu Monnicy Hacklové Návrat k jaru, která v českém vydání vyšla v roce 1992. Naprosto mě nadchnula! Spolu s dalšími třemi nadšenci jsme začali cvičit a navzájem si ukazovat cviky a opravovat nesprávné provedení. Pak se mi naskytlo odjet na měsíc do Číny na univerzitu v Čengdu, kde jsem měla možnost si zacvičit ...

Omlazovací cvičení čínských císařů - návrat k jaru. Sejdeme se 1. 6. 2012 od 19.00 hod. Cvičením provází Miroslava Miriam Divišová. S sebou si vezměte pohodlné oblečení. Cvičí se ve stoje. Cviky jsou velmi jednoduché, vhodné i pro úplné začátečníky i ty, kteří o čchi-kungu ještě nikdy ani neslyšeli :-)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY