Vyšehrad

Interdrought2020.com Vyšehrad Image
Trávit čas knihou Vyšehrad! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vyšehrad a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace nabízí ucelený pohled na jednu z nejdominantnějších částí Prahy. První část se věnuje historii Vyšehradu od počátku jeho existence až do nástupu 21. století. Část druhá provází čtenáře po všech zdejších objektech, nabízí jejich popis, seznamuje s jejich historií a představuje méně známé pověsti či události, které jsou s nimi spojeny. Třetí část je zasvěcena proslulému hřbitovu od jeho počátků včetně podstatných skutečností o více než stovce významných osob, jejichž hroby tu čtenář může nalézt. Část závěrečná se pak zabývá nejbližším podhradím.

NÁZEV SOUBORU: Vyšehrad.pdf

AUTOR: Pavel Bedrníček

ISBN: 8072075489

VELIKOST SOUBORU: 9,30 MB

STÁHNOUT ČÍST

Národní kulturní památka Vyšehrad V Pevnosti 159/5b, Praha 2, 128 00 (+420) 241 410 348 [email protected] Spojení Metro trasa C - Vyšehrad Tramvaj 7, 8, 24 - Albertov Tramvaj 3, 7, 17, 16 - Výtoň

Vyšehrad je určitě skvěle zpracovaný nápad a Kuba Štáfek se ve své postavě vysloveně našel. Hlásí do koho může a například dementní Limberský si to rozhodně zaslouží. Nicméně se nemůžu zbavit dojmu, že například pátý díl tak strašně tlačil na pilu, že výsledná pointa byla spíš trapná, než dobrá.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY