Démon touhy

Interdrought2020.com Démon touhy Image
Trávit čas knihou Démon touhy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Démon touhy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Harold Henry Cynster, pro přátele Démon, si zakládá na tom, že na rozdíl od svých bratranců dosud odolává pletichám ženské části rodiny a je stále svobodný... K přezdívce Démon nepřišel jen tak: po celém Londýně by se jen těžko našel větší proutník. Jenže na každého jednou dojde. Démon se rozjel do svých stájí, aby osobně dohlédl na trénink nadějného plnokrevníka a osud mu nastražil past v podobě nového žokeje. Ale něco se mu na něm nezdálo – žokej přece nemůže mít takovýhle zadeček! Felicity s tváří anděla se ocitla v úzkých – a žádný gentleman, natožpak Démon, by dámě pomoc neodmítl. Odhodlaně se pustí do boje s bandou zločinců, kteří falšují výsledky dostihů a do svých spárů dostali i Felicitina nevlastního bratra Dillona. Démon se vydá po slibných stopách, aby zachránil krásku v nesnázích a pomalu se zaplétá do amorových osidel. Dívka ho vrušuje a on jí nedokáže odolat. Zachránit čest jí může jen sňatek. Ale Felicity se hodlá vdát jedině z lásky.

NÁZEV SOUBORU: Démon touhy.pdf

AUTOR: Stephanie Laurens

ISBN: 9788024913438

VELIKOST SOUBORU: 7,41 MB

STÁHNOUT ČÍST

Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. Přihlášení Registrovat. Uživatelské jméno / E-mail Heslo:

Kniha Démon touhy Přidat komentář. narisa. 16.09.2019. Tak na můj vkus moc rozvláčný děj, i když postavy se mi líbily, dalo mi dost práce tuto knihu přečíst. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY