Dva roky prázdnin

Interdrought2020.com Dva roky prázdnin Image
Hledáte knihu Dva roky prázdnin? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Jules Verne? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Patnáct chlapců ve věku osmi až čtrnácti let, ztroskotá na opuštěném ostrově v Pacifiku. Ačkoliv nemohou tušit, že stráví na ostrově dva roky, postupně přizpůsobí svůj život nutnosti Robinsonů.Navzdory nelehké situaci panuje mezi staršími hochy, zvláště mezi Briantem a Doniphanem, neustálá rivalita.Když se Doniphan za vzrůstajících rozporů rozhodne odejít na druhou stranu ostrova, netuší, že může ohrozit nejen sebe, ale i své kamarády…Jules Verne v předmluvě uvádí: pokládal jsem za přínosné napsat příběh skupiny osmiletých až čtrnáctiletých chlapců opuštěných na pustém ostrově, bojujících o svůj život a vystavených rozporům i přes svou různou národnost.Kniha vychází za kompletního ilustračního doprovodu, původních černobílých a barevných rytin, v kartonovém pouzdru, s černobílým přebalem, raženou plátěnou šitou vazbou a se zlatou ořízkou knižního bloku.

NÁZEV SOUBORU: Dva roky prázdnin.pdf

AUTOR: Jules Verne

ISBN: 9788088098003

VELIKOST SOUBORU: 8,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dva roky prázdnin. Kdo napsal knihu Dva roky prázdnin? Autorem je Jules Verne. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Elektronická kniha zdarma ke stažení. Možnost nákupu audioknihy. ČBDB.cz - Databáze knih.

Dva roky prázdnin Author: Acer Created Date: 7/1/2011 8:02:34 PM Keywords () ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY