Sama v dome

Interdrought2020.com Sama v dome Image
Trávit čas knihou Sama v dome! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Sama v dome a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Anna sa vydávala skoro hoci nečakala dieťa. Juraj bol chlap, ktorý k nej privandroval aj so svojou temnou minulosťou, usadil sa a pracoval ako robotník. Kým žili v činžiaku v malom meste, ešte sa ako-tak držal. Neskôr, keď postavili dom sa týranie manželky za jeho múrmi začalo. Ponižoval, šikanoval, fackoval... Nevedela o jeho živote nič. Až po manželovej smrti sa dozvedela, že žila s bývalým dozorcom z pracovného tábora v Seredi a majstrom republiky v boxe. A podľa toho sa k ľuďom, ktorých nacisti a gardisti odvliekli z domovov do koncentračného tábora aj správal. Bil, vraždil... Annino svedomie sa topilo vo výčitkách. Zabudla na bolestivý manželský život plný nadávok a kopancov, myslela na ľudí, k smrti umlátených rukami jej manžela. A aby to nemala také jednoduché, duch mŕtveho sa správal v dome takmer ako za živa. Zjavoval sa, odchádzal, robil si čo chcel...

NÁZEV SOUBORU: Sama v dome.pdf

AUTOR: Ivana Havranová

ISBN: 9788056905418

VELIKOST SOUBORU: 7,47 MB

STÁHNOUT ČÍST

4. 2016 (článek + rozhovor k poslechu). - Cit.: Režisér a scenárista Jan Prušinovský poprvé pracoval v Českém rozhlase, a tak může porovnávat s filmovým světem. Zatímco při natáčení si toho režisér musí hodně hlídat, v rozhlasovém prostředí si vystačil jen s hercem, kamerou a několika rekvizitami.

× Omezení dopravy a plateb - V důsledku přijatých opatření proti šíření KORONAVIRU jsme byli nuceni omezit možnosti dopravy a plateb - Kompletní informace o omezeních. ... Knihy Beletrie pro dospělé Romány, povídky, novely Thrillery, napínavá četba Sama v dome.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY