Stavba a provoz strojů pro školu a praxi

Interdrought2020.com Stavba a provoz strojů pro školu a praxi Image
Trávit čas knihou Stavba a provoz strojů pro školu a praxi! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Stavba a provoz strojů pro školu a praxi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Zabývá se součástmi k přenosu otáčivého pohybu a částmi strojů, které převádějí pohyb žádaným způsobem z hnacího ústrojí k hnanému ústrojí. Výklad navazuje na publikaci Strojní součásti 1. Jsou zde zařazeny čepy, hřídele, ložiska, spojky, brzdy, skupiny, které zprostředkují pohyb, výklad je věnován také souvisejícím otázkám tření a mazání. K pochopení probírané látky přispívají četné ilustrativní obrázky a příklady řešení praktických i teoretických problémů. Kniha je zpracována tak, aby jako učebnice vyhovovala rámcovým vzdělávacím programům pro střední odborné a učňovské školy, ale zároveň byla i cennou pomůckou pro techniky v praxi.

NÁZEV SOUBORU: Stavba a provoz strojů pro školu a praxi.pdf

AUTOR: Antonín Řeřábek

ISBN: 9788086960210

VELIKOST SOUBORU: 2,30 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Stavba a provoz strojů, Strojní součásti 1, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Stavba a provoz strojů, Strojní součásti 1.

Stavba a provoz strojů - Strojní součásti 2. Kdo napsal knihu Stavba a provoz strojů - Strojní součásti 2? Autorem je Antonín Řeřábek. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY