Slovensko-anglický slovník medicíny

Interdrought2020.com Slovensko-anglický slovník medicíny Image
Trávit čas knihou Slovensko-anglický slovník medicíny! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Slovensko-anglický slovník medicíny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tento Slovensko-anglický slovník medicíny je pendantom prvého zväzku lekárskeho slovníka. Sú v ňom zastúpené základné termíny, s ktorými sa lekárska prax stretáva, ale aj termíny hraničných odborov a všeobecné slová, ktoré s medicínou súvisia. Tento zväzok obsahuje približne 40 000 slovenských hesiel a dokladových spojení. Jeho súčasťou je zoznam liečivých rastlín a najčastejšie používané anglické lekárske skratky a symboly.

NÁZEV SOUBORU: Slovensko-anglický slovník medicíny.pdf

AUTOR: Tatiana Langová

ISBN: 8022405132

VELIKOST SOUBORU: 10,16 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tento Slovensko-anglický slovník medicíny je pendantom prvého zväzku lekárskeho slovníka. Tiež sú v ňom zastúpené základné termíny, s ktorými sa lekárska prax stretáva, t.j. z anatómie, biológie, biochémie, chirurgie, patológie, genetiky, dermatológie, gynekológie, embryológie, stomatológie, ortopédie, farmakológie ap., ale aj termíny hraničných odborov a ...

Výkladový terminologický slovník elektronických komunikácií je slovensko-anglický slovník obsahujúci pojmy z odbornej terminológie v oblasti elektronických komunikačných sietí, technológií a služieb. ... Táto slovenská databáza obsahuje celkovo 975 termínov z oblasti medicíny. Medical Subject Headings (MeSH)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY