Fantasy & Science Fiction 3/2008

Interdrought2020.com Fantasy & Science Fiction 3/2008 Image
Hledáte knihu Fantasy & Science Fiction 3/2008? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Česká mutace známého amerického sci-fi a fantasy magazínu.Magazín Fantasy & Science Fiction vychází ve Spojených státech již téměř šedesát let a za tu dobu si na trhu vydobyl zcela ojedinělé postavení. Dnes je pokládán za nejlepší zdroj fantastické povídky na světě. Česká edice se vám v úzké spolupráci s americkou redakcí pokusí zprostředkovat léty prověřenou klasiku i příběhy těch nejlepších autorů žhavé současnosti. Každé čtvrtletí se tak spolu s námi můžete ponořit do barvitých světů ničím neomezované spisovatelské fantazie.Souběžně se zahraničním vydáním jsme pro vás připravili povídku Předplatné New York Times za mimořádně zvýhodněnou cenu od Stephena Kinga, a je to zřejmě poprvé, co si můžete některý z jeho příběhů přečíst prakticky v čase jeho světové premiéry. Kingův jmenovec Stephen Baxter se vám na stránkách F&SF poprvé představí se science fiction odměněnou cenou Locus, zavede nás do daleké postkatastrofické budoucnosti, kde může být jedinou cestou k přežití třeba i takový Chumel. Lucius Shepard vám v jedné z nejlépe hodnocených novel posledních několika let prozradí, co to znamená, když se řekne Vidím hvězdy skrze kámen. Jedno z nejbarvitějších mimozemských prostředí, místo, v němž se ve vzduchu majestátně vznášejí gigantičtí tvorové o velikosti ostrovů, vytvořil v povídce Finisterra mladý a nadějný David Moles. S básnířkou Pochmurnou Moruší a zlodějem Samem Kostí, navýsost zajímavou dvojicí vytvořenou Chrisem Willrichem, se setkáte v další skvělé fantasy, tentokrát je cílem jejich cesty získání prazvláštních Slz Krále Dešťoslava. Robert Reed, jeden z nejčastějších přispěvatelů našeho magazínu, si pro nás schoval hned Pět dramatických příběhů, v nichž se dozvíte, že ne každý je silný natolik, aby dokázal udělat věci velmi kruté a přitom zcela nezbytné. V závěrečné povídce Nádoba se na stránky F&SF vrací Orson Scott Card v příběhu chlapce, v jehož nitru se ukryje smrt dvou nevinných lidí.Magazín Fantasy & Science Fiction je jednoduše splněným snem každého milovníka dobrých a čtivých příběhů.Poviedky:- Stephen King: Předplatné New York Times za mimořádně zvýhodněnou cenu (The New York Times at Special Bargain Rates)- Stephen Baxter: Chumel (Huddle)- Lucius Shepard: Vidím hvězdy skrze kámen (Stars Seen Through Stone)- David Moles: Finisterra (Finisterra)- Chris Willrich: Slzy Krále Dešťoslava (King Rainjoy's Tears)- Robert Reed: Pět dramatických příběhů (Five Thrillers)- Orson Scott Card: Nádoba (Vessel)

NÁZEV SOUBORU: Fantasy & Science Fiction 3/2008.pdf

AUTOR: none

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 8,64 MB

STÁHNOUT ČÍST

Fantasy, Science Fiction, & Horror. Sort by Publish Date Author A-Z Author Z-A. American Science Fiction: Eight Classic Novels of the 1960s (boxed set) 60.00 i. American Science Fiction: Four Classic Novels 1968-1969 LOA N°322. 31.50 i. American Science Fiction: Four Classic Novels 1960-1966 LOA N°321.

Main Location. 828 Broadway at 12th Street New York, NY 10003. Monday-Sunday 9:30am - 10:30pm. 212.473.1452

SOUVISEJÍCÍ KNIHY