Artemis Fowl - Arktický incident

Interdrought2020.com Artemis Fowl - Arktický incident Image
Trávit čas knihou Artemis Fowl - Arktický incident! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Artemis Fowl - Arktický incident a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Artemis Fowl je nezvyčajný trinásťročný chlapec, ktorý sa svojou genialitou postará svojmu okoliu o množstvo problémov. A nielen im, ale aj svetu škriatkov, kentaurom a mýtickým postavám. Preto je prirodzené, že keď sa goblini začnú búriť proti škriatkovskej polícii a používajú pritom ľudskú technológiu, kapitánka škriatkov Hela Krátka sa rozhodne poradiť sa s Artemisom a jeho pobočníkom Butlerom. Artemis nie je zodpovedný za chaos vo svete škriatkov, no uzavrie s Helou dohodu — pomôže škriatkom, ak oni pomôžu jemu oslobodiť jeho otca z rúk ruskej mafie.

NÁZEV SOUBORU: Artemis Fowl - Arktický incident.pdf

AUTOR: Eoin Colfer

ISBN: 8055104158

VELIKOST SOUBORU: 10,84 MB

STÁHNOUT ČÍST

Artemis Fowl: The Arctic Incident is the second book in the epicly good Artemis Fowl series by Eoin Colfer. Criminal Mastermind Artemis Fowl never stops scheming . . . Artemis's father has been missing for almost two years. His location? The Arctic Circle, where the Russian Mafiya are holding him prisoner.

Awards won by Artemis Fowl: The Arctic Incident: Book Magazine Best Book of the Year 2002; Reviews for the Artemis Fowl Series: "Colfer has done enormously, explosively well." — The New York Times Book Review "He can tell a story.Colfer offers some nice riffs in terms of creating a magical subworld of trolls, dwarfs and centaurs ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY