Artemis Fowl - Arktický incident

Interdrought2020.com Artemis Fowl - Arktický incident Image
Hledáte knihu Artemis Fowl - Arktický incident? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2002 a autorem je Eoin Colfer? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Artemis Fowl je nezvyčajný trinásťročný chlapec, ktorý sa svojou genialitou postará svojmu okoliu o množstvo problémov. A nielen im, ale aj svetu škriatkov, kentaurom a mýtickým postavám. Preto je prirodzené, že keď sa goblini začnú búriť proti škriatkovskej polícii a používajú pritom ľudskú technológiu, kapitánka škriatkov Hela Krátka sa rozhodne poradiť sa s Artemisom a jeho pobočníkom Butlerom. Artemis nie je zodpovedný za chaos vo svete škriatkov, no uzavrie s Helou dohodu — pomôže škriatkom, ak oni pomôžu jemu oslobodiť jeho otca z rúk ruskej mafie.

NÁZEV SOUBORU: Artemis Fowl - Arktický incident.pdf

AUTOR: Eoin Colfer

ISBN: 8055104158

VELIKOST SOUBORU: 6,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Information and covers from around the world for Artemis Fowl and The Arctic Incident, book 2 in the Artemis Fowl series.

This page contains quotes from Artemis Fowl and The Arctic Incident. The quotes are in reading order. All page numbers are from the UK version of the book. In times when the supposed 'narrator' of the book has been quoted, the speaker has been called "Colfer" (For obvious reasons).

SOUVISEJÍCÍ KNIHY