Vrtulníky

Interdrought2020.com Vrtulníky Image
Trávit čas knihou Vrtulníky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vrtulníky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha přibližuje nejen vysoce technicky vyspělé bojové vrtulníky, jako je americký Black Hawk nebo ruský stroj Mil Mi-24, ale i výborné a všestranné užitkové vrtulníky, například Bell 222. Přináší celou řadu informací o těchto fascinujících a neocenitelných strojích. Pokrývá každý významnější dnes používaný stroj a uvádí specifikace jednotlivých typů. Text doplňuje více než 500 fotografií a ilustrací. Kniha je bohatým zdrojem informací pro všechny zájemce o moderní vrtulníky.

NÁZEV SOUBORU: Vrtulníky.pdf

AUTOR: Robert Jackson

ISBN: 9788087087251

VELIKOST SOUBORU: 8,72 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hodnocení produktu: 98% 98% (Perfektní) 26 recenzí. Lego Jurassic World, letadla, vrtulníky, 397 ks, 7 let, pro kluky Pomoz Owenovi získat zpátky jeho věrného Velociraptora v této strhující sadě Pronásledování Bluea helikoptérou, inspirované filmem Jurský svět.

V sekci RC modelů vrtulníků na dálkové ovládání a příslušenství naleznete vše, co se týká vrtulníkového modelářství. Základem jsou „klasické" jednorotorové RC vrtulníky (jak kompletně sestavené, tak vyžadující sestavení, nebo pouze dovybavení elektronikou). Další možností je dvourotorový model RC vrtulníku, poskytující větší stabilitu (vhodné pro ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY