Gynekologické problémy u děvčátek a dospívajících dívek

Interdrought2020.com Gynekologické problémy u děvčátek a dospívajících dívek Image
Trávit čas knihou Gynekologické problémy u děvčátek a dospívajících dívek! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Gynekologické problémy u děvčátek a dospívajících dívek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace poskytuje rodičům, popř. lékařům, základní informace o gynekologických problémech dětí, zejména dospívajících dívek. Největší význam knihy tkví v její ojedinělosti, jiná publikace na zmíněné téma na českém trhu není, dále v odhalení mýtů o pohlavní výchově, o dětské gynekologii, která má jako hlavní náplň ochranu budoucí ženské plodnosti.

NÁZEV SOUBORU: Gynekologické problémy u děvčátek a dospívajících dívek.pdf

AUTOR: Jan Hořejší

ISBN: 8024705532

VELIKOST SOUBORU: 6,47 MB

STÁHNOUT ČÍST

Gynekologické porovnaj ceny v 2 obchodoch od 5.68 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp GYNEKOLOGICKÉ PROBLÉMY U DĚVČÁTEK A DOSPÍVAJÍCÍCH DÍVEK (JAN HOŘEJŠÍ) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk

1. Author(s): Hořejší,Jan,1940-. Title(s): Gynekologické problémy u děvčátek a dospívajících dívek : informace pro rodiče/ Jan Hořejší.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY