Základy práva pro posluchače neprávnických fakult

Interdrought2020.com Základy práva pro posluchače neprávnických fakult Image
Trávit čas knihou Základy práva pro posluchače neprávnických fakult! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Základy práva pro posluchače neprávnických fakult a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Čtvrté vydání přizpůsobuje učební text legislativním změnám nastalým od předchozího vydání. Jako předešlá vydání i tato učebnice je rozdělena na dvě části, jednak na Základy veřejného a soukromého práva obsahující celkem deset kapitol, druhá část je věnována Právu a podnikání, rovněž s deseti kapitolami. Poznatky autorů získané několikaletým používáním učebnice a také vyhodnocení námětů studentů neprávnických fakult, vedlo autory ke snaze k praktičtějšímu pojetí a zpřístupnění učebnice jako výukového i studijního textu pro neprávníky, jejichž studijní profil je zaměřen do oborů ekonomických, technických, přírodovědných a pod.

NÁZEV SOUBORU: Základy práva pro posluchače neprávnických fakult.pdf

AUTOR: Martin Janků

ISBN: 9788074003448

VELIKOST SOUBORU: 6,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Základy práva pro posluchače neprávnických fakult 4. přepracované a doplněné vyd (Martin Janků) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Základy práva pro posluchače neprávnických fakult - 11 %. Původní cena ... Šesté vydání publikace „Základy práva pro posluchače neprávnických fakult a škol" poskytuje ucelený pohled na české právo v kontextu s evropským (unijním) právním prostředím.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY