Lymeská artritida

Interdrought2020.com Lymeská artritida Image
Trávit čas knihou Lymeská artritida! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Lymeská artritida a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Značná variabilita klinických projevů, obtížná objektivizace, resp. průkaz boreliové infekce jako etiologického agens, včetně problematického efektu antibiotické léčby ,vedly autorku k dlouhodobé studii zaměřené na uvedené aspekty. Výsledkem je soubor informací s vysokou výpovědní hodnotou, které mohou sloužit jako výchozí bod pro lékaře, kteří se věnují takto nemocným, ale současně informují širokou lékařskou veřejnost o možnostech a limitech těchto přístupů.

NÁZEV SOUBORU: Lymeská artritida.pdf

AUTOR: Marie Valešová

ISBN: 8071694320

VELIKOST SOUBORU: 4,59 MB

STÁHNOUT ČÍST

Lymeská artritida - artralgie, migrující artritidy; Lymeská karditida - dysrytmie, myokarditida, perikarditida; Pozdní lymeská borelióza. Stadium pozdní diseminované (měsíce až roky po nákaze) Acrodermatitis chronica atrophicans - někdy s celkovými chřipkovými příznaky

Co je vyšetřováno? Detekují se protilátky proti lymeské borelióze z krve nebo mozkomíšního moku, pokud jsoupřítomny symptomy poškození centrálního nervového systému. Pokud se zjistí protilátky v krvi, znamená to, že jste přišli do kontaktu s bakterií známou jako Borrelia burgdorferi, která byla přenesena z infikovaného klíštěte.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY