Veľký atlas sveta

Interdrought2020.com Veľký atlas sveta Image
Trávit čas knihou Veľký atlas sveta! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Veľký atlas sveta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Unikátny atlas sveta na našom trhu! Spoľahlivé geografické údaje, ľahká orientácia. Putovanie okolo sveta spestrujú satelitné zábery. Zobrazenia sú doplnené geografickým názvoslovím na priehľadných fóliách, ktoré stačí priložiť na snímku a všetky názvy nájdete tam, kde majú byť.

NÁZEV SOUBORU: Veľký atlas sveta.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788055119465

VELIKOST SOUBORU: 2,26 MB

STÁHNOUT ČÍST

Veľký atlas sveta, 3. upravené a doplnené vydanie - kolektiv . Veľký atlas sveta - atlas pre celú rodinu Kontinenty a oceány, pohoria a nížiny, jazerá, rieky a mestá - tento atlas vám umožní objavovať celý svet z pohodlia domova. Ponúka ľahkú orientáciu, dobre č

Veľký atlas sveta poslúži každému čitateľovi - ako pomoc pri školských úlohách, pri plánovaní ciest alebo len tak zo zvedavosti. - Rozsiahly súbor máp Mapy sveta, krajín a cestovné mapy Slovenskej a Českej republiky. - Kompletné informácie o krajinách Štatistické údaje k všetkým štátom sveta.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY