Príbehy strojvodcu Tobiáška

Interdrought2020.com Príbehy strojvodcu Tobiáška Image
Trávit čas knihou Príbehy strojvodcu Tobiáška! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Príbehy strojvodcu Tobiáška a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tomáš Tepper (1950, rodák z Rimavskej Soboty, vysokoškolský pedagóg, vedec, básnik, spisovateľ a prekladateľ. Napísal niekoľko kníh pre deti, ktoré venoval svojim dvom vnukom – Tobiáškovi a Samkovi. Od roku 1968 žije a pôsobí v Prahe. A o čom je vlastne jeho nová knižka? Strojvodca Tobiáško a jeho posádka zažijú na cestách s malým, ale výkonným parným vláčikom neuveriteľné dobrodružstvá. Stretnú sa s tancujúcim slonom a jeho priateľmi z cirkusu Bambílius, odletia pre mesačné kamene parnou raketou na Mesiac, nečakane vyhrajú veľké športové hry a nasýtia hladnú obryňu Kláriku, ktorá zablúdila na Zem až z Jupitera. Príbehy strojvodcu Tobiáška sú ilustrované pôsobivými výtvormi Marie Švestkovej (1968), ktorá má k detskej knihe vrúcny vzťah vďaka šesťročnej dcére. Nimi chce inšpirovať deti k tomu, aby aj ony vzali do rúk pastelky, plastelínu, papier, sušienky, foťák... a vytvárali vlastné lustrácie.

NÁZEV SOUBORU: Príbehy strojvodcu Tobiáška.pdf

AUTOR: Tomáš Tepper

ISBN: 9788080619015

VELIKOST SOUBORU: 1,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Príbehy strojvodcu Tobiáška - Tepper Tomáš . Tomáš Tepper (1950, rodák z Rimavskej Soboty, vysokoškolský pedagóg, vedec, básnik, spisovateľ a prekladateľ. Napísal niekoľko kníh pre deti, ktoré venoval svojim dvom vnukom - Tobiáškovi a Samkovi. Od roku 1968 žije a pôsobí v Prahe.

Príbehy na čítanie a počúvanie, Vydavateľ: Svojtka SK, Väzba: Paperback, Počet strán: 192, Rok vydania:2017

SOUVISEJÍCÍ KNIHY