Jak to žije na letišti

Interdrought2020.com Jak to žije na letišti Image
Jak to žije na letišti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Jak to žije na letišti na interdrought2020.com
Vítejte na letišti! Je na něm opravdu velmi rušno. Zavazadla se odbavují. Už letíte! Podívejte se z okénka letadla na lidi dole na zemi!... Toto dětské leporelo je určeno pro děti od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si malý pilot při prohlížení knížky současně procvičí jemnou motoriku – může na jednotlivých stránkách posouvat, tahat, otáčet. Objeví nové věci a může si o nich povídat! Tak vzhůru na letiště – je tam opravdu živo!

NÁZEV SOUBORU: Jak to žije na letišti.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025613900

VELIKOST SOUBORU: 8,26 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jak postupovat na letišti a zorientovat se v jeho areálu. Pro větší přehlednost si celý proces na letišti rozdělíme do několika částí. Příjezd na letiště. Jak dlouho před odletem být na letišti? Letecké společnosti většinou požadují, abyste se k odbavovací přepážce dostavili nejpozději 40 minut před odletem.

Jak to žije na letišti. Svojtka. Leporelo je určeno pro děti od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si malý pilot při prohlížení procvičí i jemnou motoriku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY