Patchwork šitý na stroji

Interdrought2020.com Patchwork šitý na stroji Image
Trávit čas knihou Patchwork šitý na stroji! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Patchwork šitý na stroji a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha navazuje na první autorčinu publikaci, která se záhy po svém vydání stala bestsellerem. Zatímco předchozí kniha byla zaměřena na ruční šití, nyní se budete věnovat šití strojovému. Projekty jsou vybrány tak, abyste se měli možnost naučit co nejvíce nových technik. Jen na vás pak bude, zda si zhotovíte výrobek přesně podle návodu, nebo postup využijete pro vytvoření vlastního návrhu a díla. O autorce: Renata Bažantová vystudovala střední průmyslovou školu strojní, absolvovala Lidovou konzervatoř při kulturním středisku středočeského kraje a již během studia se stala pomocnicí a později lektorkou textilních řemesel. Se svými modely oděvů se zúčastnila několika módních přehlídek a výstav. V posledních letech ji zlákala technika patchworku. Hledá a zkouší stále nové způsoby a trendy, vede kurzy patchworku, především ve Vzdělávacím spolku uměleckých řemesel v Praze. Je spoluautorkou knihy Patchwork, kterou napsala s Ivou Proškovou.

NÁZEV SOUBORU: Patchwork šitý na stroji.pdf

AUTOR: Renata Bažantová

ISBN: 8025118627

VELIKOST SOUBORU: 2,41 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Patchwork šitý na stroji - Bažantová Renata, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Patchwork šitý na stroji - Bažantová Renata.

Kniha Patchwork šitý na stroji - Renata Bažantová máte možnosť výhodne kúpiť na Literama.sk. Vydal - Computer Press. EAN: 9788025118627 ISBN: 80-251-1862-2 celá špecifikácia

SOUVISEJÍCÍ KNIHY