Cesta okolo sveta

Interdrought2020.com Cesta okolo sveta Image
Trávit čas knihou Cesta okolo sveta! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Cesta okolo sveta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha ponúka čitateľom dve dobrodružné výpravy - zo severu na juh a z východu na západ. Prvou trasou ide rodina ozajstných cestovateľov, nebojí sa ani nebezpečenstva, ani ľudoprázdnych miest. Musia však všetci spolupracovať, aby zdolali všetky nástrahy. Na druhú trasu sa vydáva sympatická rodinka túžiaca navštíviť najznámejšie turistické atrakcie. Sleduj dobrodružstvá hrdinov, lúšti hádanky, rieš úlohy, ale hlavne spoznávaj svet. A to všetko v pútavej komiksovej podobe.Na obrázkovej mape nájdeš okrem zemepisných názvov aj krátke popisy a zaujímavosti o dôležitých objektoch.Knihu plnú zaujímavostí si môžeš prezerať stranu za stranou ako v obyčajnej knihe, alebo, keď ju rozložíš, meria harmonika viac než tri metre.

NÁZEV SOUBORU: Cesta okolo sveta.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788072676224

VELIKOST SOUBORU: 9,66 MB

STÁHNOUT ČÍST

Cesta nám příjemně ubíhá, už se těšíme na ty všechny zážitky, které nás na naší životní cestě potkají. V pozdním odpoledni přistáváme na ostrově svatého Martina a den zahájíme přípitkem na útesu nad mořem, kdy už bude jen na nás, zda zvolíme holandský jalovcový genever či vybrané francouzské víno.

Viacero cestoviek ponúka akýsi zájazd, ktorý nazývajú „Cesta okolo sveta", pričom je to obyčajne 2-3 týždňový výlet s 5 a viac preletmi na rôzne miesta okolo sveta, kde v každej destinácií človek pobudne 2-3 dni v 5-hviezdičkovom hoteli a navštívi niektorú zo známych turistických atrakcií.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY