Odstřelovačské pušky

Interdrought2020.com Odstřelovačské pušky Image
Trávit čas knihou Odstřelovačské pušky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Odstřelovačské pušky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
První svazek nové edice Zbraně se zabývá velice atraktivním tématem, odstřelovačskými puškami a úlohou odstřelovače neboli snipera v armádě. Jejím autorem je mezinárodně uznávaný odborník na historii bojů vedených odstřelovači. Zahrnuje technický popis odstřelovačské pušky od jejího uvedení do vojenské služby za napoleonských válek, přes občanskou válku v USA až po její vrcholné a velice časté nasazování v Iráku a Afghánistánu. V knize je podrobně vylíčen vývoj v používání střeliva, různé typy zbraní včetně jednoranných, samonabíjecích a poloautomatických, zavedení a užívání optických mířidel i současné pokusy o progresivní technologie, laserové dálkoměry, zaměřovací dalekohledy a noktovizní zaměřovače. S použitím bezprostředních zkušeností autor představuje nebezpečný svět patřící neoddělitelně k životu sniperů, odkrývá způsob jejich výcviku a maskovací techniky.

NÁZEV SOUBORU: Odstřelovačské pušky.pdf

AUTOR: Martin Pegler

ISBN: 9788024738635

VELIKOST SOUBORU: 6,80 MB

STÁHNOUT ČÍST

Odstřelovací puška (německy Scharfschützengewehr, anglicky Sniper rifle, rusky Snajperskaja vintovka) je palná zbraň používaná odstřelovači (policejními nebo vojenskými) k zneškodnění nebo zranění cíle na střední a dlouhé vzdálenosti.. Odstřelovací pušky jsou zpravidla opatřeny optickými mířidly. Obvykle jde o puškohledy s různým zvětšením (většinou 3x ...

Odstřelovačské pušky Autor: Pegler, Martin Nakladatel: Grada EAN: 9788024738635 ISBN: 978-80-247-3863-5 Popis: 1× kniha, šitá, 80 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY