Digitální fotografie

Interdrought2020.com Digitální fotografie Image
Hledáte knihu Digitální fotografie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Doug Sahlin? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Jelikož víme, že jeden obrázek dokáže říci více než tisíc slov, připravili jsme pro vás - začátečníky a zájemce o digitální fotografii - barevného a názorného průvodce. Barevné snímky s jednoduchými instrukcemi a popisy vám okamžitě a srozumitelně předvedou, jak správně zacházet s digitálním fotoaparátem. Naučíte se nejen poznávat správná kritéria pro výněr pro vás vhodného digitálního fotoaparátu, pracovat s expozicí a správným nasvícením, ale mnohem více - tato kniha vám umožní ihned začít fotografovat digitálně.

NÁZEV SOUBORU: Digitální fotografie.pdf

AUTOR: Doug Sahlin

ISBN: 8024710897

VELIKOST SOUBORU: 6,61 MB

STÁHNOUT ČÍST

Digitální fotografie také napomáhá rychlému sdílení obrazových informací mezi lidmi celého světa.Doslova pár minut po pořízení obrázku můžete pomocí elektronické zprávy a Internetu tento obrázek odeslat přátelům,kolegům neznámým lidem na druhé straně zeměkoule.

Digitální fotorámeček s Wi-Fi. Modely digitálních fotorámečků s Wi-Fi jsou praktické pro vkládání snímků. Fotografie můžete vkládat přímo z telefonu nebo počítače. Není nutné použit kabel nebo čtečku karet. Není pro vás digitální fotorámeček ideální? Sáhněte po klasickém dekorativním rámečku na fotografie.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY