Základní výchova štěňat loveckých psů

Interdrought2020.com Základní výchova štěňat loveckých psů Image
Trávit čas knihou Základní výchova štěňat loveckých psů! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Základní výchova štěňat loveckých psů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Dnešní cvičitelé loveckých psů vědí: základní kámen k výchově výkonného užitkového psa musí být položen v prvních týdnech jeho života. Ještě než dojde na vlastní lovecký výcvik a přípravy na zkoušky, je nezbytné opatrně, ale cíleně podporovat vlohy budoucího loveckého psa. Tato kniha dokazuje, jak moc záleží na prvních týdnech života. Přináší veškeré poznatky nenahraditelné pro chov, první časnou výchovu a správně načasovaný lovecký výcvik:Vývojové fáze štěněte – jejich význam pro chovatele a majitele psů Držení, přivykání a strava – správné zacházení se štěnětem loveckého psa První časná výchova a podpora loveckých vloh – správný výcvik ve správnou chvíliHans-Jürgen Markmann je zkušený psovod a fotograf. Kniha, kterou vám předkládáme, je výsledkem autorova rozhodnutí vyslyšet přání čtenářů, aby se také zaměřil na výchovu štěňat loveckých psů v prvních týdnech jejich života.

NÁZEV SOUBORU: Základní výchova štěňat loveckých psů.pdf

AUTOR: Hans-Jürgen Markmann

ISBN: 9788074331008

VELIKOST SOUBORU: 8,66 MB

STÁHNOUT ČÍST

Základní výchova štěňat loveckých psů - Časná výchova, podpora vloh a lovecký výcvik. Cena s DPH 319,00 Cena bez DPH 290,00 Kč ...

Dnešní cvičitelé loveckých psů vědí: základní kámen k výchově výkonného užitkového psa musí být položen v prvních týdnech jeho života. Ještě než dojde na vlastní lovecký výcvik a přípravy na zkoušky, je nezbytné opatrně, ale cíleně podporovat vlohy budoucího loveckého psa. Tato kniha dokazuje, jak moc záleží na prvních týdnech života.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY