Myšáci v akci

Interdrought2020.com Myšáci v akci Image
Myšáci v akci je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Peter S. Milan. Přečtěte si s námi knihu Myšáci v akci na interdrought2020.com
Volné pokračování dobrodružných příběhů myšáků Tomíka a Otíka, se kterými jsme se seznámili už vknížce „Myšáci na první výpravě“. V předchozí knížce jsme je opustili ve chvíli, kdy se nedopatřením dostali do policejní brašny. Ono to ale tak úplně nedopatřením nebylo, byl to spíš zoufalý úprk před kocourem. A tak se malí bráškové dostali na policejní stanici, kde je čekala spousta dobrodružství, se kterými si museli poradit.Veselé příběhy myšáčků jsou vhodné pro děti od 4 let.

NÁZEV SOUBORU: Myšáci v akci.pdf

AUTOR: Peter S. Milan

ISBN: 9788073534790

VELIKOST SOUBORU: 4,26 MB

STÁHNOUT ČÍST

Myšáci v akci . Volné pokračování dobrodružných příběhů myšáků Tomíka a Otíka, se kterými jsme se seznámili už v knížce „Myšáci na první výpravě". V předchozí knížce jsme je opustili ve chvíli, kdy se nedopatřením dostali do policejní brašny.

Volné pokračování dobrodružných příběhů myšáků Tomíka a Otíka, se kterými jsme se seznámili už v knížce „Myšáci na první výpravě". V předchozí knížce jsme je opustili ve chvíli, kdy se nedopatřením dostali do policejní brašny.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY