Médiá & Právo

Interdrought2020.com Médiá & Právo Image
Médiá & Právo je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zuzana Kresák Kamenská. Přečtěte si s námi knihu Médiá & Právo na interdrought2020.com
"Rukoväť v poňatí rukopisu Médiá a právo verejné má niekoľko sympatických vlastností. Jednak objasňujú základné kategórie a koncepty z oblasti masovej komunikácie a verejného práva, jednak prinášajú z dostupnej referenčnej literatúry "antológii" citátov, ktoré definujú tieto kategórie, a v neposlednom rade poskytujú návod ako rozumieť vzťahom medzi mediálnym a právnym diskurzom. Autori vytvorili všeobecne zrozumiteľný a veľmi potrebný manuál, a to nielen pre záujemcov a študentov odborov z rozsiahlej oblasti tzv. Komunikačných a právnych vied, ale aj pre širokú verejnosť, ktorú zaujíma masová komunikácia a jej právne aspekty. "

NÁZEV SOUBORU: Médiá & Právo.pdf

AUTOR: Zuzana Kresák Kamenská

ISBN: 9788081550461

VELIKOST SOUBORU: 2,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hledáte advokátní kancelář nebo advokáta? Potřebujete právní služby či právní pomoc? Na portálu ADVOKÁTI-PRÁVNÍCI.CZ najdete snadné a rychlé vyhledávání advokátů, právní rady a zajímavé články.

Politický komentátor a mediální poradce. Pracoval v Českém deníku, Mladé frontě dnes, Lidových novinách, České televizi a vedl ekonomický týdeník Profit.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY