Dinosauři

Interdrought2020.com Dinosauři Image
Hledáte knihu Dinosauři? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Speciální kouzelné brýle vám pomohou odhalit skryté obrázky! Úplně nová edice knih pro děti vás vtáhne do děje prostřednictvím speciálních brýlí, s jejichž pomocí objevíte to, co je běžně lidskému zraku na stránkách knih skryté. Speciální filtry brýlí vám umožní odhalovat skryté obrázky, plnit úkoly a pomoct tak hrdinům knihy na jejich cestě za nádherným dobrodružstvím ve strašidelném domě, při honbě za pokladem nebo s dinosaury. Nezapomněli jsme ani na děvčata, která se pobaví spolu s princeznou Viktorií. Speciální kouzelné brýle najdete v knize, nezbývá tedy než otevřít první stránku a vydat se za odhalováním tajemství.

NÁZEV SOUBORU: Dinosauři.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8025106047

VELIKOST SOUBORU: 1,78 MB

STÁHNOUT ČÍST

Snad každý viděl film Jurský Park a mnohé z vás jistě napadlo, jestli by bylo možné oživit dinosaury. Na tuto otázku se dnes pokusí odpovědět americký fyzik Michio Kaku, s kterým jsme už měli tu čest, když nám vyprávěl o civilizacích ve vesmíru.

Dinosauři skladem. Stále doručíme až domů, na pobočky i do Alzaboxu. Poradíme s výběrem. Pravidelné akce a slevy na Dinosauři. Široká nabídka značek Schleich, Mattel, Mikro Trading a dalších.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY