On y va! Aimez-vous lire? (Textes littéraires)

Interdrought2020.com On y va! Aimez-vous lire? (Textes littéraires) Image
Trávit čas knihou On y va! Aimez-vous lire? (Textes littéraires)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu On y va! Aimez-vous lire? (Textes littéraires) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Další ze složek 4. dílu metody ON Y VA, učebnice francouzštiny pro střední školy. Jde o soubor 55 literárních textů různých žánrů, různé délky i náročnosti - výňatky z děl autorů, jejichž jména by se měla stát součástí všeobecného kulturního rozhledu studujících francouzštiny. Jsou zastoupeni autoři všech staletí, důraz je kladen na století 20. Aktivity vycházející z uvedených úryvků učí studenta pracovat s uměleckým textem a propojovat poznatky se znalostmi a pracovními postupy získanými v hodinách češtiny. Práci s učebnicí usnadňuje seznam autorů, tematický rejstřík, slovníček literárních pojmů. Zařazena je i chronologická tabulka historických událostí, vědeckých objevů a uměleckých směrů a osobností.

NÁZEV SOUBORU: On y va! Aimez-vous lire? (Textes littéraires).pdf

AUTOR: J. Taišlová

ISBN: 8085927837

VELIKOST SOUBORU: 4,92 MB

STÁHNOUT ČÍST

ON Y VA! Aimez-vous lire? (Textes littéraires) ON Y VA! Aimez-vous lire? Doplňkové informace ON Y VA! Mini-encyclopédie des cultures přidat komentář nebo recenzi . Oddělení knihkupectví ...

3 a Rêve et réalité : cherchez dans le texte de Zola un adjectif qui caractérise : • sa vie : _____ • la réalité : _____ • les chants des oiseaux : _____ • son rêve : _____ b Entourez dans le texte les personnes présentes dans les rêves de Zola.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY