USA na dlani

Interdrought2020.com USA na dlani Image
Trávit čas knihou USA na dlani! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu USA na dlani a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Autor, povoláním lesník, se v prvém vydání knihy USA na dlani věnoval historii Spojených států. Druhé vydání knihy má tyto nové kapitoly z posledního vývoje USA: Závěrečné období prezidenta G. Bushe ml., Amerika má nového prezidenta B. Obamu a Kam kráčíš, Ameriko - podruhé? Tři nové kapitoly mají časovou uzávěrku 31. ledna 2013. Druhé vydání knihy má též novou obálku, autorův životopis a tři nové obrázky ve čtvrté obrazové příloze.Nový je i seznam výročí USA k roku 2013 a knihu uzavírá i doplněný seznam použité literatury.

NÁZEV SOUBORU: USA na dlani.pdf

AUTOR: Erich Václav

ISBN: 9788072689552

VELIKOST SOUBORU: 4,22 MB

STÁHNOUT ČÍST

Autor, povoláním lesník, se v prvém vydání knihy USA na dlani (2007) věnoval historii Spojených států. Druhé vydání knihy (2013) má tyto nové kapitoly z posledního vývoje USA: Závěrečné období prezidenta G. Bushe ml., Amerika má nového prezidenta B.

Všechny informace o produktu Kniha USA na dlani -- Historie, zajímavosti, kuriozity - Erich Václav, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze USA na dlani -- Historie, zajímavosti, kuriozity - Erich Václav.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY