Personalistka

Interdrought2020.com Personalistka Image
Personalistka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petr Bukovjan. Přečtěte si s námi knihu Personalistka na interdrought2020.com
Praktický průvodce vedením personální agendy podle zákoníku práce a dalších právních předpisů. Autoři se netradičním, ale zároveň přehledným způsobem zaměřují na nejdůležitější otázky praxe, týkající se pracovněprávních vztahů od vzniku pracovního poměru, přes jeho změny až ke skončení. Nezapomínají ani na pracovní dobu, dovolenou, oblast zaměstnanosti a ochranu osobních údajů. Každou kapitolou prolíná souvislost s kontrolní činností orgánů inspekce práce včetně možných postihů za porušení povinností vyplývajících z pracovněprávních předpisů a v textu je zohledněn též nezbytný vztah pracovněprávní úpravy s novým občanským zákoníkem. Publikace obsahuje řadu příkladů, aktuálních soudních rozhodnutí a upozornění na nejčastější pochybení. Určena je nejen personalistům, ale každému, kdo se zabývá tématikou spojenou s pracovním právem.

NÁZEV SOUBORU: Personalistka.pdf

AUTOR: Petr Bukovjan

ISBN: 9788074786921

VELIKOST SOUBORU: 6,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

Mzdová účtovníčka / Personalistka Slovenské farmárske, družstvo Banská Bystrica mesto, Banská Bystrica 1 000 EUR/mesiac Pridané Pred 4 dňami. Pridať k vybraným. Personalista SPIRIT s.r.o. Liptovský Hrádok 1 000 EUR/mesiac Pridané Pred 4 dňami. Pridať k vybraným.

Příklady činností a jejich stupeň hodnocení vycházejí převážně z nařízení vlády č.222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě, popřípadě podle nařízení vlády č.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY