Město strachu

Interdrought2020.com Město strachu Image
Trávit čas knihou Město strachu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Město strachu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
S?o Carmino je "blažené město" vybudované v amazonském pralese, pozemský ráj bez nadřízených úřadů. Vládne mu Učitel, který jako ve škole známkuje všechny obyvatele za jejich skutky podle svých vlastních pravidel, přičemž dbá na rovnováhu mezi dobrými a špatnými známkami. "Obyvatel města smí zabít kohokoli, pokud jindy zachrání dítě z hořícího domu" - dobrý skutek zahladí špatný skutek. Celková známka musí být průměrná, jinak ihned následuje trest a žák nebude žít dlouho… Jedno pravidlo je ovšem svaté: dbát na zájmy města a nedotknout se ho ani neuctivým slovem. Známky za tento prohřešek jsou nejhorší! Město se však rozkládá na území, na němž odedávna žily opice, které se nepřestávají domáhat svého vlastnického práva. Již ovládly hřbitov, ležící za hranicí města, neboť obyvatelé nesmějí myslet na smrt. Celé S?o Carmino je přitom jedním velkým luxusním domovem důchodců! Opice se stávají drzejšími a agresivnějšími, odvažují se do ulic, již útočí na psy… Prý také vyhrabaly a otevřely rakve a požíraly lidské ostatky. Duše zemřelých do nich vstoupily a nyní přicházejí zúčtovat. Obyvatelé města jsou bezbranní, dochází k nevysvětlitelným úmrtím, strach se šíří městem…

NÁZEV SOUBORU: Město strachu.pdf

AUTOR: Serge Brussolo

ISBN: 9788087374641

VELIKOST SOUBORU: 5,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Takzvanou mapu strachu bude mít už brzy Přerov. Tamnímu magistrátu mají pomoct zmapovat celé město obyvatelé. Přes internet mohou vyplnit dotazník a uvést v něm místa, kde se necítí bezpečně.

Zákaz cestování do zahraničí pro všechny Čechy i cizince žijící v Česku, cizinci zase nesmí k nám! Takové nařízení vydala vláda v rámci nouzového stavu vyhlášeného kvůli koronaviru, platit začne od půlnoci z neděle na pondělí. Hrozí karanténa i samotné Praze? Podle premiéra Andreje Babiše (ANO) je to nesmysl, řekl v pátek na dotaz Blesku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY