Záhadné miesta (2. diel)

Interdrought2020.com Záhadné miesta (2. diel) Image
Trávit čas knihou Záhadné miesta (2. diel)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Záhadné miesta (2. diel) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Slovensko ponúka množstvo najrôznejších tajomstiev a záhad. Nie náhodou preto po prvom diele knihy Záhadné miesta, ktorá sa venuje tajomným javom a udalostiam západného Slovenska je tu druhý diel o záhadách stredného a severného Slovenska. Čitateľ v ňom navštívi Turiec, Liptov, Tatry, Spiš či Šariš a oboznámi sa s pestrou ponukou ich záhad okorenenou aj mnohými legendami či povesťami.

NÁZEV SOUBORU: Záhadné miesta (2. diel).pdf

AUTOR: Ján Lacika

ISBN: 9788081360961

VELIKOST SOUBORU: 4,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte titul Záhadné miesta 2. diel (Ján Lacika) s 20 % zľavou za 9.43 € v overenom obchode. Prelistujte stránky titulu, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobný titul z ponuky viac ako 20 miliónov titulov.

277 Kč Záhadné miesta 2.diel. Slovensko ponúka množstvo najrôznejších tajomstiev a záhad. Nie náhodou preto po prvom diele knihy Záhadné miesta, ktorá sa venuje tajomným javom a udalostiam západného Slovenska je tu druhý diel o záhadách stredného a severného Slovenska. Čitateľ v ňom navštívi Turiec, Liptov, Tatry, Spiš či Šariš a oboznámi sa s pestrou ponukou ich ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY