O Vendulce a drakovi

Interdrought2020.com O Vendulce a drakovi Image
Trávit čas knihou O Vendulce a drakovi! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu O Vendulce a drakovi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Když se starostova dcera Vendulka dozví, že v městské knihovně se usídlila lítá saň, nedá jí to a rozhodne se podívat se na ni zblízka.Z dobrodružné výpravy do knihovny si odnese domů nejen nezapomenutelné zážitky, ale i právě vylíhlého dráčka, který nestihl odletět s maminkou. Začne mu říkatFerdo, cvičit ho jako psa a všude ho vodit s sebou. Jenže i draci mají pubertu a ta v nich probouzí pravé dračí pudy a schopnosti, včetně chrlení ohně. Takže když Ferda doroste do mládežnického věku, přestane být roztomilým domácím mazlíčkem. A začne mela! Ještě že tu jsou Vendulčini spolužáci, vychloubačný Mirek a záhadný Gracián.

NÁZEV SOUBORU: O Vendulce a drakovi.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788020433152

VELIKOST SOUBORU: 4,36 MB

STÁHNOUT ČÍST

O Vendulce a drakovi (Mladá fronta, 2014) Neobyčejné dobrodružství odvážné Vendulky se zapomenutým drakem Ferdou, spolužákem Mirkem a princem ze vzdálené Ohňové země Graciánem je mojí první knížkou, jejíž ilustrování jsem se rozhodl svěřit skvělému kolegovi Lukáši Fibrichovi. Kupte si na Fleru.

Kniha O Vendulce a drakovi je v. Přečtených: 11x: Čtenářské výzvě ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY