Jak získat sebevědomí?

Interdrought2020.com Jak získat sebevědomí? Image
Jak získat sebevědomí? je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Yvonne Rubin. Přečtěte si s námi knihu Jak získat sebevědomí? na interdrought2020.com
Osobní praktický sešit k doplňování s nejdůležitějšími metodami a strategiemi, které vám pomohou získat větší sebevědomí a sebejisté vystupování.Rychlá cesta k sebevědomému já: Tato cvičebnice obsahuje spoustu důležitých cvičení pro vybudování silnější osobnosti. Testy a pomocné seznamy k vyplňování vám pomohou zvládat náročné situace a postupně si budovat a upevňovat sebejisté vystupování. Pozornost je věnována vnitřnímu kritikovi, který nás podceňuje, i zažitým emociálním blokádám, které nám brání projevit svou vlastní vůli. Místo obsáhlé teorie zde najdete praktická cvičení různé intenzity, která můžete zkoušet v libovolném pořadí – abyste se zase naučili projevit svou osobnost takovou, jaká je.

NÁZEV SOUBORU: Jak získat sebevědomí?.pdf

AUTOR: Yvonne Rubin

ISBN: 9788075410351

VELIKOST SOUBORU: 7,60 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jak získat sebevědomí a sebe-vědomí podle buddhismu To, jak se chováme, potažmo celá naše existence, je jen otázkou karmy - následků předchozích činů a událostí. Aspoň tak karmu a naši existenci definuje Dalajláma ve své knize Cesta k smysluplnému životu (v češtině bohužel nevyšla).

Nejdříve tedy musíte zapracovat na onom sebevědomí a až poté se pouštět do něčeho dalšího. Zdravé sebevědomí je základ. V dnešním článku si povíme, jak si více věřit a jak na svém sebevědomí zapracovat.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY