Cesta do nitra

Interdrought2020.com Cesta do nitra Image
Hledáte knihu Cesta do nitra? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Radhanath Swami? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Cesta do nitra se svými poučnými odkazy na západní náboženství a ideologie zve čtenáře ze všech koutů světa k odhalení jednoduchých pravd, které nás spojují.Tajemství duše zůstalo mystikům, mudrcům a guruům po staletí skryto. Lidstvo odnepaměti touží nalézt odpověď na otázku své existence, a tak vzniklo mnoho duchovních tradic, které nabízejí tuto odpověď skrz posvátné texty, usnadňující naši cestu proměny a poznání. Nikdy předtím však nebyly shrnuty v tak jednoduchou cestu lásky a oddanosti.Toto dlouho očekávané pokračování New York Times bestselleru Cesta domů provede čtenáře základy bhaktijógy. Světoznámý duchovní vůdce Radhanath Swami čerpá ze svých životních zkušeností ve snaze zpřístupnit starověkou cestu oddanosti bhakti, zachytit její podstatu a vysvětlit jednoduché principy životní rovnováhy.Svým střízlivým psaním zjednodušuje duchovní pojmy, a nadčasové otázky zodpovídá upřímným vyprávěním, které vnáší do posvátné filosofie lidskost. Co je to láska? Co je to duše? Kdo je Bůh? Jak žít v materiálním světě a neztratit kontakt se světem duchovním?Stručným a přístupným vyjadřováním ukazuje, jak na tyto klíčové otázky odpovídat, a jak čelit životním výzvám těmi nejjednoduššími prostředky. Podívejte se za hranice materiálního světa na cestě do nitra a za poznáním krásy vašeho pravého já.

NÁZEV SOUBORU: Cesta do nitra.pdf

AUTOR: Radhanath Swami

ISBN: 9788073901929

VELIKOST SOUBORU: 9,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

Cesta do nitra - koncert. Maok is with Alexander Sascha Weimer Cellist. March 4 · Brno, Czech Republic ·

Výsledok vyhľadávania objektu cesta autom z Nitry do na mape. GPS súradnice, mapa na vytlačenie, určenie cesty, meranie vzdialenosti a plochy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY