Transurfing 2

Interdrought2020.com Transurfing 2 Image
Hledáte knihu Transurfing 2? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Vadim Zeland? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
"Prečo sa ľuďom bežne túžby a sny neplnia? Treba totiž vedieť, ako správne formulovať „objednávku“. Druhá časť knižnej série o transurfingu je plná dôležitých vysvetlení aj konkrétnych praktických rád, ako postupovať, aby sa vám začalo zhmotňovať to, čo chcete. Začína zámerom – základným stavebným kameňom ovplyvňovania reality. Vadim Zeland vám vysvetlí, ako zámer naozaj pôsobí a ako treba so zámerom pracovať. Zámer pritom nie je len jednoduché uplatnenie vedomej vôle, je to skôr výsledok jednoty našej duše a rozumu. Keď pochopíte tieto jemnejšie nuansy tvorby reality, postúpite ďalej: naučíte sa uplatňovať vizualizáciu a predstavivosť, správne si stanovovať ciele, vyberať si, čo chcete, a čoraz viac hrať podľa vlastných pravidiel.Každá kapitola má na konci prehľadné zhrnutie najdôležitejších myšlienok a princípov."

NÁZEV SOUBORU: Transurfing 2.pdf

AUTOR: Vadim Zeland

ISBN: 9788081005305

VELIKOST SOUBORU: 9,46 MB

STÁHNOUT ČÍST

Autor odpovídá na otázky čtenářů a lidí, kteří praktikují transurfing. V této své již jedenácté knize se zaměřuje zejména na téma stravování a životosprávy, s níž úzce souvisejí témata zdraví a celkové vitality. ... Forum snu 2 Vadim Zeland.

Secondo incontro sul transurfing, tenutosi ad Ardea il 18 Luglio 2014.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY