Transurfing 2

Interdrought2020.com Transurfing 2 Image
Trávit čas knihou Transurfing 2! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Transurfing 2 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
"Prečo sa ľuďom bežne túžby a sny neplnia? Treba totiž vedieť, ako správne formulovať „objednávku“. Druhá časť knižnej série o transurfingu je plná dôležitých vysvetlení aj konkrétnych praktických rád, ako postupovať, aby sa vám začalo zhmotňovať to, čo chcete. Začína zámerom – základným stavebným kameňom ovplyvňovania reality. Vadim Zeland vám vysvetlí, ako zámer naozaj pôsobí a ako treba so zámerom pracovať. Zámer pritom nie je len jednoduché uplatnenie vedomej vôle, je to skôr výsledok jednoty našej duše a rozumu. Keď pochopíte tieto jemnejšie nuansy tvorby reality, postúpite ďalej: naučíte sa uplatňovať vizualizáciu a predstavivosť, správne si stanovovať ciele, vyberať si, čo chcete, a čoraz viac hrať podľa vlastných pravidiel.Každá kapitola má na konci prehľadné zhrnutie najdôležitejších myšlienok a princípov."

NÁZEV SOUBORU: Transurfing 2.pdf

AUTOR: Vadim Zeland

ISBN: 9788081005305

VELIKOST SOUBORU: 7,73 MB

STÁHNOUT ČÍST

A term used in Reality Transurfing, soul fraile, is defined as: the individual essence of a person's soul. In other words, it is your own special path for true self-realization. Imagine the complexities of a snowflake, each one being perfectly unique, this is your soul fraile.

Transurfing naozaj funguje a od zakladov Vam zmeni život. Je to navod ako si v zivote aktivne vyberat a nie iba pasivne prijimat co prichadza. Čti víc. reagovat . 7. 3. Recenze z Martinus.cz . colin . 28.2.2014 . Názor čtenáře . K podstatě myšlenek z tohoto díla, jejž autor nazval ve zkratce transurfing neboli ovlivňování reality ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY