Peníze - tipy a triky

Interdrought2020.com Peníze - tipy a triky Image
Trávit čas knihou Peníze - tipy a triky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Peníze - tipy a triky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha uvádí několik pravidel a metod, jimiž se řídili mnozí moudří a úspěšní investoři. Mohou vás uchránit před ztrátou vašich těžce nabytých úspor. Uvádí nejméně tucet způsobů, jak ztrátám při investování předejít. Miliony lidí spekulují a dříve, než se do spekulací pustí, měli by znát některá pravidla hry. Publikace prospěje všem, kdož chtějí zhodnotit své finance.

NÁZEV SOUBORU: Peníze - tipy a triky.pdf

AUTOR: Herbert N. Casson

ISBN: 8089044247

VELIKOST SOUBORU: 9,78 MB

STÁHNOUT ČÍST

21.09.2016 | Kategorie: Peníze na cestách, Tipy a triky | Karta v bezpečí je iluze: Rafinované triky, jak vám vysát účet Platební karty jsou super nástroj, který vás víceméně vždy a všude rychle dostane k penězům či zaplatí útratu.

Hrací automaty jsou elektronická zařízení, na kterých lze provozovat hru za peníze. Najdete je v kamenných barech, kasinech, ale i v online casinech. Přinášíme vám tipy a triky pro hrací automaty, které vám umožní vyhrát. V ČLÁNKU ZJISTÍTE: 1. Tipy pro hrací automaty 2. Čím zvýšit pravděpodobnost výhry 3.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY