Zelený stan

Interdrought2020.com Zelený stan Image
Trávit čas knihou Zelený stan! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zelený stan a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Román Zelený stan predstavuje rozvetvený príbeh o troch priateľoch, ktorí dospievali v čase Stalinovej smrti, zažili politický odmäk v roku 1956, chruščovovské aj brežnevovské prituhnutie. Stali sa z nich spoločenskí vydedenci, do istej miery i disidenti, zachovali si však vysokú mieru vnútornej slobody. Ulická podáva „veľké" dejiny prostredníctvom tzv. malých dejín, cez osudy bežných ľudí – v Zelenom stane nie je nič čiernobiele, autorka všetky ľudské, spoločenské aj politické situácie podrobuje nekompromisnej analýze a poukazuje na paradoxy vtedajšej doby.

NÁZEV SOUBORU: Zelený stan.pdf

AUTOR: Ľudmila Ulická

ISBN: 9788055603995

VELIKOST SOUBORU: 1,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

Román Zelený stan predstavuje rozvetvený príbeh o troch priateľoch, ktorí dospievali v čase Stalinovej smrti, zažili politický odmäk v roku 1956, chruščovovské aj brežnevovské prituhnutie. Stali sa z nich spoločenskí vydedenci, do istej miery i disidenti, zachovali si však vysokú mieru vnútornej slobody.

Kempinkový stan 2 Seconds pro 2 osoby zelený QUECHUA QUECHUA. 5 /5. 5 /5 (1) Barva: Zelenošed ... (Dvouplášťový stan z polyesteru se zátěrem, podlážka z polyetylenu 120 g/m², nepromokavé švy s tepelně lepenými vodotěsnými pásky). Všimněte si, že ložnice z prodyšného polyesteru kousek pod tropikem zabraňuje kontaktu s ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY