Neuvěřitelné případy detektiva Foxe

Interdrought2020.com Neuvěřitelné případy detektiva Foxe Image
Trávit čas knihou Neuvěřitelné případy detektiva Foxe! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Neuvěřitelné případy detektiva Foxe a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pokud si rádi hrajete na detektivy a sníte o tom, že byste se skutečným kriminalistou pracovali na vyřešení složitých detektivních případů, je tento netradiční pracovní sešit určen přímo pro vás. Detektiv Fox vás požádá o pomoc při řešení celkem 10 zapeklitých zločinů, při jejichž vyšetřování budete luštit důmyslné rébusy, číst napínavé komiksy, kreslit obrázkové úkoly a nakonec budete podrobeni rafinovaným testům.

NÁZEV SOUBORU: Neuvěřitelné případy detektiva Foxe.pdf

AUTOR: Pavla Šmikmátorová

ISBN: 9788025135136

VELIKOST SOUBORU: 4,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

Záhadné případy detektiva Foxe . Pokud si rádi hrajete na detektivy a sníte o tom, že byste spolu se skutečným kriminalistou pracovali na vyřešení složitých detektivních případů, je tento netradiční pracovní sešit určen přímo pro vás. Mazaný detektiv Fox vás požádá o pomoc při řešení celkem 10 zapeklitých ...

Neuvěřitelné případy detektiva Foxe. středa 14. září 2011 · Štítky: kniha, knihy, PR článek. Dobrodružný pracovní sešit s úkoly a komiksy pro děti od 6 do 10 let.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY