Mlynařík Jiřík

Interdrought2020.com Mlynařík Jiřík Image
Trávit čas knihou Mlynařík Jiřík! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Mlynařík Jiřík a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jde o příběh mlynaříka od vylíhnutí až do doby, kdy sám zahnízdí. Od chvíle, kdy se Mlynařík Jiřík narodil, můžeme se dívat na svět jeho očima. Nakoukneme dovnitř hnízda, prožijeme s ním první letecké pokusy. A protože se tenhle ptáček narodil náramně zvědavý, objevuje pro nás celý svět a prožívá velká dobrodružství. Autorka napsala tuto knihu s dostatečnou mírou odborné fundovanosti i schopnosti se nepodbízet čtenáři.

NÁZEV SOUBORU: Mlynařík Jiřík.pdf

AUTOR: Jana Mrtinková

ISBN: 8086912213

VELIKOST SOUBORU: 10,12 MB

STÁHNOUT ČÍST

Mlynařík Jiřík - Jana Mrtinková . Jde o příběh mlynaříka od vylíhnutí až do doby, kdy sám zahnízdí. Od chvíle, kdy se Mlynařík Jiřík narodil, můžeme se dívat na svět jeho očima. Nakoukneme dovnitř hnízda, prožijeme s ním první letecké pokusy.

Mlynařík Jiřík - Jana Mrtinková . Jde o příběh mlynaříka od vylíhnutí až do doby, kdy sám zahnízdí. Od chvíle, kdy se Mlynařík Jiřík narodil, můžeme se dívat na svět jeho očima. Nakoukneme dovnitř hnízda, prožijeme s ním první letecké

SOUVISEJÍCÍ KNIHY