Sebavedomá žena

Interdrought2020.com Sebavedomá žena Image
Hledáte knihu Sebavedomá žena? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Joyce Meyer? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Dnešnú spoločnosť zamorila epidémia pocitov menejcennosti, ktorej sú vystavené najmä ženy. Bežnou obranou býva pretvárka, že všetko je v poriadku, čo však vedie iba k ďalšej forme neslobody. Sebavedomá žena je taká, ktorá vie, že je milovaná, odmieta žiť v strachu a neporovnáva sa s inými. Jej sebaistota pramení z optimistického postoja, odvahy, ale predovšetkým z viery v Boha. Kniha Sebavedomá žena:ponúka kľúče k vnútornej stabilite a zdravej nezávislosti,ukazuje, ako žiť bez strachu,pomáha prekonať bariéry falošných očakávaní okolia, ukazuje cestu k uzdraveniu z citových zranení spôsobených zneužívaním.Joyce v knihe opisuje sedem charakteristík ženy, ktorá žije v neochvejnej dôvere v Boha. Milióny ľudí sa modlia, ale otázka znie: Ako? Modlia sa s očakávaním, bez strachu, alebo s pocitmi viny? Majú smelosť žiadať viac než len nevyhnutné minimum? Kniha popisuje osobnú cestu Joyce Meyer od neistoty a nenávisti voči sebe samej, spôsobenej sexuálnym zneužívaním, k skutočnému životu a slobode, ktorú zakúša dnes, keď je už viac ako 30 rokov v službe. Na Slovensku sa obľube tešia jej knihy Sila myšlienok, Ako zvládať svoje emócie, Drž si jazyk na uzde, Boh sa na teba nehnevá, Od zlozvykov k dobrým návykom a Nikdy sa nevzdávaj. Jej rozhlasové a televízne vysielanie Enjoying Everyday Life si získalo milióny priaznivcov po celom svete.

NÁZEV SOUBORU: Sebavedomá žena.pdf

AUTOR: Joyce Meyer

ISBN: 9788089165506

VELIKOST SOUBORU: 8,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

Sebavedomá žena. Kdo napsal knihu Sebavedomá žena? Autorem je Joyce Meyer. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

Názov: sebaVEDOMÁ žena..top topov! 🔝👏♥️ ZIMOMRAVČENIE!!! ♥️ Osobné a úprimne, perfektné! Patrícia Gregušová učiteľka ZUŠ Prečítané na pár nádychov a výdychov, luxusne podané vysvetlenie, ako vedome žiť, užívať si a prežívať všetko naplno.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY