Kuchařka pro lenochy

Interdrought2020.com Kuchařka pro lenochy Image
Trávit čas knihou Kuchařka pro lenochy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kuchařka pro lenochy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kdo je vlastně z našeho hlediska lenoch? Ten, kdo vaří s minimálními náklady při nákupu i přípravě a kdo se řídí heslem: šikovně nakupovat, optimálně kombinovat, rychle uvařit a v klidu si pochutnat. Naše „Rychlé čtyřky“ z hotových výrobků a další recepty vnesou rychlost do vaší kuchyně. Všechno vám usnadní navíc i čtyři menu pro lenochy a nákupní seznam s veškerými přísadami, které tato kniha obsahuje. Vstupte s námi do podivuhodného světa líných kuchařů.

NÁZEV SOUBORU: Kuchařka pro lenochy.pdf

AUTOR: Cornelia Trischberger

ISBN: 9788075411747

VELIKOST SOUBORU: 10,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kuchařka pro lenochy. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ...

12 nejlepších receptů z medvědího česneku. Medvědí česnek je poslední roky novým hitem českých kuchyní a to především v jarním období, kdy se objevuje hlavně v lužních lesích na bohatých půdách, kde vytváří doslova kobercové porosty.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY