Kuchařka pro lenochy

Interdrought2020.com Kuchařka pro lenochy Image
Trávit čas knihou Kuchařka pro lenochy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kuchařka pro lenochy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kdo je vlastně z našeho hlediska lenoch? Ten, kdo vaří s minimálními náklady při nákupu i přípravě a kdo se řídí heslem: šikovně nakupovat, optimálně kombinovat, rychle uvařit a v klidu si pochutnat. Naše „Rychlé čtyřky“ z hotových výrobků a další recepty vnesou rychlost do vaší kuchyně. Všechno vám usnadní navíc i čtyři menu pro lenochy a nákupní seznam s veškerými přísadami, které tato kniha obsahuje. Vstupte s námi do podivuhodného světa líných kuchařů.

NÁZEV SOUBORU: Kuchařka pro lenochy.pdf

AUTOR: Cornelia Trischberger

ISBN: 9788075411747

VELIKOST SOUBORU: 10,47 MB

STÁHNOUT ČÍST

Guláš sice milujete, ale je na Vaše kuchařské schopnosti příliš složitý. S receptem Ládi Hrušky ale půjde určitě vše jako po másle. Guláš za pár minut, bez zbytečných tuků a stejně - naprosto vynikající! Postup: Nakrájíme nadrobno tři větší cibule, ty pak vložíme do pekáče. Totéž uděláme s připraveným masem. Kousky masa pak promícháme s cibulí ...

Všechny informace o produktu Kniha Kuchařka pro lenochy, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kuchařka pro lenochy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY